wtorek, 25 stycznia 2022r.

Akademia Liderów Województwa Łódzkiego

30 kwietnia 2021

przez  Łukasz Kucharski

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber  oraz Iwona Wieczorek – Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego podpisali list intencyjny w sprawie uruchomienia Akademii Liderów Województwa Łódzkiego.

Celem projektu jest przekazanie wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego, budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz e-administracji, wsparcie osób, które chcą doskonalić umiejętności organizacyjne potrzebne do pełnienia funkcji liderów w lokalnych społecznościach i organizacjach młodzieżowych.

Kandydaci muszą mieć nie mniej niż  18 lat a nie więcej niż 25 lat (podczas trwania projektu) oraz mieszkać na terenie województwa łódzkiego.

Udział jest nieodpłatny.

Rekrutacja odbywa  się do dnia 5 maja 2021 r.

Link do rejestracji, regulamin i pozostałe szczegółowe informacje: https://www.nist.gov.pl/informacje/o-akademii,3194.html

 

Ostatnia zmiana: 30 kwietnia 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij