sobota, 31 lipca 2021r.

Fotowoltaika i pompy ciepła – inwentaryzacja posesji

8 stycznia 2020

przez  Łukasz Kucharski

Informujemy, iż rozpoczęły się inwentaryzacje techniczne nieruchomości indywidualnych zlokalizowanych na terenie gminy Sulmierzyce (miejscowości: Kodrań, Anielów, Dąbrowa i Sulmierzyce) określające warunki techniczne jakie musi spełniać nieruchomość w celu montażu wybranego odnawialnego źródła energii wraz z doborem parametrów wybranego odnawialnego źródła energii – fotowoltaika, pompy ciepła.

Osoby przeprowadzające inwentaryzację będą posiadać imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Wójta Gminy Sulmierzyce. Mają one obowiązek wylegitymować się upoważnieniem i dowodem osobistym.
Mieszkańcy zainteresowani montażem odnawialnych źródeł energii winni przygotować następujące dane:
– dane właściciela budynku,
– rok budowy budynku,
– projekt budowlany , charakterystyka energetyczna budynku,
– materiał z czego zbudowane są ściany zewnętrzne, podłoga, stropy, dach,
– powierzchnia ogrzewana
– ostatni rachunek za prąd

W przypadku nie zastania mieszkańca na posesji osoby przeprowadzające inwentaryzację pozostawiają kartkę o poniższej treści celem umówienia się na spotkanie w celu przeprowadzenia inwentaryzacji.
„INFORMACJA NA TEMAT DOFINANSOWANIA GMINNEGO
W związku z realizacją dofinansowania do dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych/pomp ciepła na potrzeby budynków mieszkalnych na terenie gminy Sulmierzyce w dniu dzisiejszym był u Państwa audytor z informacjami na temat dofinansowań. Niestety nie zastał nikogo w domu.
Jeżeli są Państwo zainteresowani dofinansowaniami prosimy o kontakt pod numerem telefonu 530-530-522 w celu umówienia darmowego spotkania i doboru urządzeń w Państwa nieruchomości.”.

Ostatnia zmiana: 8 stycznia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij