środa, 24 kwietnia 2024r.

Grand Prix 2016

26 września 2016

przez  admin

WŁODZIMIERZ KUMOR WYGRYWA WĘDKARSKIE GRAND PRIX 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY – FOTORELACJA

W niedzielę 25.09.2016 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2016 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to dzienne zawody spławikowe. Najlepszym okazał się Włodzimierz Kumor z wynikiem 2,780 kg. Drugie miejsce zajął Dariusz Bujacz z wynikiem 1,570 kg., który jednocześnie złowił największą rybę. Na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Komór z wynikiem 1,280 kg.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2016. Dzięki zwycięstwu podczas niedzielnej rywalizacji najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Włodzimierz Kumor  z  27 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Krzysztof Krauze zdobywając 23 pkt. Trzecie miejsce zdobył Przemysław Komór – 21 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Norbert Kluczny (19 pkt) V – Hubert Rabenda (19 pkt). Zgodnie z zapisami regulaminu przy równej liczbie punktów o zajęciu miejsca IV zdecydowała większa waga złowionych ryb. Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i pięciu w klasyfikacji generalnej, otrzymało z rąk Wójta Gminy Gabriela Orzeszka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Trzech najlepszych w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017