sobota, 20 kwietnia 2024r.

Grzegorz Włodarczyk wygrywa wędkarskie Grand Prix 2021

15 września 2021

przez  Przemysław Szczerkowski

W niedzielę 12.09.2021 r. odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2021 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Były to dzienne zawody spławikowe, które rozpoczęły się o godzinie 7.00. Najlepszym okazał się Grzegorz Włodarczyk z wynikiem 17,745 kg. Drugie miejsce zajął Mariusz Błaszczyk z wynikiem 5,605 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Pieprzyk z wynikiem 3,265 kg. Najdłuższą rybę o długości 63 cm złowił Grzegorz Włodarczyk.

Były to ostatnie zawody z cyklu GRAND PRIX 2021. Najlepszym w klasyfikacji generalnej okazał się Grzegorz Włodarczyk z  29 punktami na koncie. Drugie miejsce zajął Radosław Pieprzyk (28 punktów) a trzecie Jakub Szczepaniak (20 punktów). Na kolejnych miejscach uplasowali się: IV – Dariusz Bujacz (17 punktów),  V – Mariusz Błaszczyk (16 punktów). Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników z zawodów spławikowych, jak i trzech w klasyfikacji generalnej, otrzymało pamiątkowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego.

Ponadto trzech najlepszych zawodników w zawodach spławikowych, jak i w klasyfikacji generalnej, odebrało puchary.

Ostatnia zmiana: 15 września 2021