poniedziałek, 16 maja 2022r.

Inoformacja – azbest

22 lipca 2016

przez  admin

INFORMACJA – USUWANIE AZBESTU

Wójt Gminy informuje mieszkańców, którzy złożyli wniosek dotyczący finansowania usuwania i unieszkodliwiania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sulmierzyce w ramach I etapu „Programu usuwania i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Sulmierzyce”, że została podpisana umowa na odbiór azbestu z przedmiotowych nieruchomości.

Firmą odbierającą azbest z terenu zgłoszonych nieruchomości jest Eko-Radomsko Sp. z o.o. z siedzibą w 97-500 Radomsko ul. Narutowicza 5b.

Przed odbiorem azbestu z nieruchomości, pracownik Urzędu Gminy lub przedstawiciel firmy odbierającej azbest, skontaktuje się z właścicielem nieruchomości za pomocą podanego we wniosku numeru telefonu, w celu ustalenia terminu odbioru.

Ostatnia zmiana: 22 lipca 2016

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij