środa, 18 maja 2022r.

IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

29 listopada 2013

przez  admin

IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA ZA NAMI – FOTOGALERIA

24.11.2013 r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bogumiłowicach  odbył się IV Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tradycyjnie zawody  przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń okazało się iż w tej edycji największym zainteresowaniem ponownie cieszyła się kategoria OPEN mężczyzn. W IV edycji w kategorii OPEN kobiet zgłosiło się siedem uczestniczek. Zwycięzcami zostali:

Kategoria młodzieżowa dziewcząt – Nikola Grzesiak
Kategoria młodzieżowa chłopców – Bartosz Belica
Kategoria OPEN kobiet – Renata Brocka
Kategoria OPEN mężczyzn – Maciej Iwan

Tradycyjnie dla najlepszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe w postaci toreb sportowych. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w I połowie 2014 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij