sobota, 4 grudnia 2021r.

Koncert Czesława Mozila w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach podsumowujący zbiórkę recyklingową – fotorelacja

17 listopada 2021

przez  Łukasz Kucharski

We wtorek 9 listopada w Szkole Podstawowej im. księcia Józefa Poniatowskiego w Sulmierzycach wystąpił Czesław Mozil ze swoim projektem pt. Czesław Śpiewa Solo Act. Było to nie tylko ciekawe wydarzenie dla uczniów, ale i świetna okazja do podsumowania przeprowadzonej z inicjatywy rodziców zbiórki recyklingowej.

Grupa rodziców na przełomie września i października przeprowadziła trzy akcje recyklingowe, podczas których zebrano 15 ton makulatury, 3,5 tony akumulatorów, różnego rodzaju elektroodpady, ponad 4 tony kasztanów oraz ponad 1,5 tony nakrętek dla Franka Śpiącego Królewicza.

Dzięki uzbieranym podczas akcji środkom udało się zarówno zorganizować koncert, jak i wspomóc szkołę oraz zaplanować wycieczki dla czterech klas. Ponadto znaczna część pieniędzy przekazana została na pomoc dla chorego chłopca z gminy Sulmierzyce – Franusia.

Gratulujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w zbiórkę i życzymy powodzenia przy kolejnych, podobnych inicjatywach.

Zdjęcia z koncertu autorstwa Pani Katarzyny Grębowicz:

Ostatnia zmiana: 17 listopada 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij