wtorek, 25 stycznia 2022r.

Konkurs Zarządu Województwa Łódzkiego na „Tradycyjny Mazurek Wielkanocny”

11 marca 2021

przez  Łukasz Kucharski

Zarząd Województwa Łódzkiego, zaprasza mieszkańców regionu łódzkiego do udziału w Wojewódzkim Kulinarnym Konkursie na „Tradycyjny Mazurek Wielkanocny”.

Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy na temat produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego oraz zachęcanie do ich wykorzystywania w przygotowywanych wypiekach wielkanocnych.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować samodzielnie mazurek wielkanocny oraz zaprezentować na zdjęciu gotowy produkt, przysłać przepis wraz ze sposobem wykonania wypieku oraz przesłać zdjęcie użytych produktów lokalnych i tradycyjnych.

Szczegóły, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-tradycyjny-mazurek-wielkanocny

Ostatnia zmiana: 11 marca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij