piątek, 21 stycznia 2022r.

Maskotka pajęczańskiej Policji

30 października 2014

przez  admin

MASKOTKA PAJĘCZAŃSKIEJ POLICJI

Komenda Powiatowa Policji zaprezentowała dzisiaj nową maskotkę. Autorką projektu jest uczennica Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach Martyna Beśka. Na podstawie pomysłu Martyny opracowano i wykonano projekt maskotki. Maskotka będzie wykorzystywana do promocji pajęczańskiej Policji oraz podczas pogadanek z dziećmi w czasie spotkań w szkołach i przedszkolach. Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony w maju br. Pracę naszej uczennicy wybrano spośród 185 projektów. 10 września w Pałacu Męcińskich w Działoszynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Patronat nad konkursem objął między innymi Wójt Gminy Sulmierzyce. Więcej na ten temat na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie: kliknij TUTAJ.

Ostatnia zmiana: 30 października 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij