piątek, 15 października 2021r.

Oddanie do uzytku drogi gminnej w Kodraniu

3 października 2016

przez  admin

ODDANIE DO UŻYTKU DROGI W KODRANIU  – FOTORELACJA

W sobotę 1 października 2016 roku odbyła się uroczystość oddania do użytku drogi gminnej w miejscowości Kodrań. Ceremonię otwarcia o godz. 15.00 rozpoczął Wójt Gminy Sulmierzyce Pan Gabriel Orzeszek, który powitał wszystkich zgromadzonych gości oraz mieszkańców miejscowości. Następnie głos zabrali Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach Pan Tadeusz Kruszyński oraz Radny Rady Gminy w Sulmierzycach Pan Michał Burkot. Po zakończeniu przemówień nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi.

Uczestnicy mogli skosztować przepysznych potraw przygotowanych przez stowarzyszenia z terenu gminy.  Dla dzieci zamówione zostały dmuchańce, które aż do zmroku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Sobotnie popołudnie w Kodraniu upłynęło przy akompaniamencie zespołu Cover Dance. Natomiast „Klub Strzelecki 10” z Radomska zapewnił wszystkim chętnym możliwość sprawdzenia swoich sił w zawodach strzeleckich. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki  z rąk Pani Anny Szydłowskiej – Sekretarz Gminy oraz Pana Michała Burkota odebrali pamiątkowe statuetki.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij