sobota, 16 października 2021r.

Oldboj Wierzchlas z Pucharem Wójta

24 września 2012

przez  admin

OLDBOJ WIERZCHLAS Z PUCHAREM WÓJTA

FOTORELACJA

W sobotę 22.09.2012r. na Orliku w Sulmierzycach odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Na zaproszenie miejscowego zespołu odpowiedziały cztery zespoły. W konferencji przed turniejowej ustalono, iż rozgrywki odbędą się systemem każdy z każdym. Mimo padającego deszczu w pierwszej połowie turnieju emocji nie brakowało. Padało wiele bramek. Warto dodać, że zespoły grały bezkompromisowo co zaowocowało tylko jednym remisem.

Najlepszą drużyną okazał się zespół z Wierzchlasa, drugie miejsce zajęli reprezentanci Szczercowa, a na najniższym stopniu podium uplasowali się gospodarze z Sulmierzyc. Najlepszym zawodnikiem wybrano Jarosława Kostrzyckiego (Wierzchlas) najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Marcina Wyszkowskiego (Sulmierzyce). Pamiątkowy puchar otrzymał także najstarszy uczestnik turnieju Lechosław Mielczarek (Wierzchlas). Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary a zwycięzcy dodatkowo z rąk Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Tadeusza Kruszyńskiego odebrali piłkę. W przyszłym roku kolejna edycja turnieju. Szczegółowe wyniki i tabela do obejrzenia tutaj.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij