piątek, 21 stycznia 2022r.

Oferta pracy tymczasowej

14 października 2015

przez  admin

 

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – FUNDACJA ROZWOJU GMINY KLESZCZÓW

Poszukujesz pracy czy źródła dodatkowego zarobku? Jesteś mobilny? To może być rozwiązanie dla Ciebie.

W gminie Kleszczów trwają obecnie procesy inwestorskie, które spowodują powstanie nowych miejsc pracy. Zanim się to stanie, chcemy uruchomić alternatywne rozwiązania. Podejmujemy  współpracę z przedsiębiorcami zagranicznymi w celu zorganizowania wyjazdowej pracy sezonowej. W połowie bieżącego miesiąca złożymy wizytę u pracodawcy w Niemczech celem omówienia warunków ewentualnego zatrudnienie osób z terenu Gminy Sulmierzyce.

Ze wstępnych rozmów jak ustaliliśmy wynika, iż propozycja czasowego zatrudnienia skierowana jest do wielu pracowników – mężczyzn i kobiet, jeśli to możliwe ze znajomością j. niemieckiego. Praca przy produkcji żywności, w magazynach, w firmach metalowych w galwanice, malowaniu proszkowym, sortowaniu, pakowaniu, ważeniu etc.

W związku z tym prosimy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech o wypełnienie wniosków dostępnych w siedzibie FRGK Kleszczów ul. Sportowa 3 pok. 23 godz. 8-16, Tel. 44 731 31 32.

Zapraszam

Jan Urbaniak

Ostatnia zmiana: 14 października 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij