poniedziałek, 16 maja 2022r.

Ruchome miasteczko w Szkole Podstawowej w Dworszowicach Paksozowych – Fotorelacja

4 października 2012

przez  admin

 

RUCHOME MIASTECZKO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DWORSZOWICACH PAKOSZOWYCH – FOTORELACJA

W dniu 2 października uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych uczestniczyli w zajęciach z wychowania komunikacyjnego przeprowadzonych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu. Pierwszym etapem zajęć było zapoznanie uczniów z przepisami ruchu drogowego. Drugi etap to część praktyczna: zasady bezpiecznej jazdy rowerem. Zadania praktyczne wykonywane były na placu szkolnym z wykorzystaniem ruchomego miasteczka. Podjęte działania miały na celu uświadomić uczniom o konieczności bezpiecznego zachowania na drodze, przygotowania do egzaminu na kartę rowerową.

Po zakończonych zajęciach uczniowie otrzymali odblaski. Zajęcia dały uczniom wiele radości i zrozumienia ważności tematu “Jestem bezpieczny na drodze”, “Nie jesteś sam uczestnikiem w ruchu drogowym”.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij