wtorek, 21 września 2021r.

Spotkanie informacyjne – program “Czyste powietrze”

2 października 2018

przez  Łukasz Kucharski

Urząd Gminy w Sulmierzycach, na prośbę Ministerstwa Środowiska, serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla Mieszkańców Gminy Sulmierzyce w ramach programu “Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 11 października 2018 r. o godz. 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sulmierzycach przy ul. Słonecznej 5.

Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Program będzie realizowany poprzez udzielanie pożyczek i dotacji dla osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie: http://www.wfosigw.lodz.pl/czyste_powietrze.php , portalu Beneficjenta https://portal.wfosigw.lodz.pl/wymagana-dokumentacja lub  https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze.

Do pobrania:

Ulotka informacyjna (pdf)

Ostatnia zmiana: 2 października 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij