sobota, 16 października 2021r.

Szkolenie – złóż PIT przez Internet

16 stycznia 2015

przez  admin

SZKOLENIE – ZŁÓŻ PIT PRZEZ INTERNET

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pajęcznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie/prezentację w zakresie składania PIT przez Internet.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 stycznia br. (poniedziałek) o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pajęcznie przy ul. 1 Maja 9, w sali nr 114.

W tym dniu, oprócz szkolenia i prezentacji jak wysłać PIT przez Internet, będzie możliwość osobistego wypełnienia i przesłania zeznania podatkowego za 2014 rok drogą elektroniczną za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl.

Jest to bezpieczny, szybki i wygodny sposób rozliczenia z fisuksem zarówno przy składaniu deklaracji jak i ich korekt.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony: www.portalpodatkowy.mf.gov.pl na której znajdziecie Państwo informacje w zakresie zmian przepisów dotyczących obowiązków płatnika.

Ostatnia zmiana: 16 stycznia 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij