wtorek, 21 września 2021r.

Turniej charytatywny w kręgle – gramy dla Kamila

13 grudnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

Społeczny Komitet Pracowników Solpark Kleszczów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w CHARYTATYWNYM TURNIEJU W KRĘGLE na rzecz naszego współpracownika KAMILA MARSZAŁA poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym.

WEŹ UDZIAŁ !!! ZAGRAJ !!! POMÓŻ !!!

Termin turnieju: 17.12.2017. ( tj. niedziela).

Miejsce: Kręgielnia Solpark Kleszczów ul. Sportowa 8.

Wpisowe: min. 100 PLN (WPISOWE TO CEGIEŁKA – DAROWIZNA PRZEZNACZONA DLA KAMILA), wpłaty należy dokonać do dnia 13.12.2017 r. do godz. 22:00 na kasach głównych ul. Sportowa 8 i umieścić je w puszce, przeznaczonej do zbiórki darowizn, która w całości zostanie przekazana Kamilowi (przy wpłacie kasjer przekaże wejściówkę  dla drużyny na zorganizowany turniej).

Zgłoszenie do udziału w turnieju należy potwierdzić do dnia: 13.12.2017 (włącznie z wpisowym).

Zgłoszenia przyjmuje: Piotr Zientarski, tel. 607 316 179, e-mail: piotr.zientarski@kompleks-solpark.pl.

Cały dochód z wpisowego, z darowizn od firm oraz osób fizycznych zostanie przekazany w imieniu wszystkich darczyńców KAMILOWI MARSZAŁOWI

Organizatorzy:

  • Społeczny komitet Pracowników Solpark Kleszczów
  • SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o.o.

Załączniki:

Ostatnia zmiana: 13 grudnia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij