środa, 18 maja 2022r.

Wyjazd na Agroshow – Fotorelacja

26 września 2012

przez  admin

WYJAZD NA AGROSHOW – FOTORELACJA

W dniu 22 września 2012 r. po raz drugi Urząd Gminy w Sulmierzycach zorganizował wyjazd dla rolników na XIV Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW 2012, która odbyła się w Bednarach k/Poznania. Dwa autokary wyjechały sprzed siedziby urzędu kilka minut po godzinie 6 rano. Na miejsce wystawy uczestnicy dotarli około godziny 11.30.

Na zwiedzanie targów rolnicy mieli niecałe 5 godzin. Podczas wystawy można było odwiedzić ok. 700 stoisk wystawców, którzy zaprezentowali najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą. Jednym słowem wszystko, czego potrzeba do prowadzenia dobrze prosperującego i przynoszącego dochody gospodarstwa rolnego. W zwiedzaniu targów nie przeszkodził nawet deszcz – uczestnicy do samego końca wykorzystali czas jaki mieli przeznaczony na oglądanie wystawy. Powrót do Sulmierzyc nastąpił około godziny 21.30.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij