poniedziałek, 16 maja 2022r.

Zawiadomienie – konsultacje

9 października 2015

przez  admin

ZAWIADOMIENIE

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.46.2015 Wójta Gminy Sulmierzyce z dnia 07 października 2015 r. zawiadamiam mieszkańców ulicy Świerczewskiego o konsultacjach społecznych, które odbędą się w dniu 19.10.2015 r. godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Sulmierzycach (parter, pok. nr 9).

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie ustnej, poprzez spotkanie z Wójtem Gminy Sulmierzyce z udziałem przedstawicieli Rady Gminy. Konsultacje będą polegać na wyrażeniu opinii lub złożeniu uwag w sprawie będącej przedmiotem konsultacji, tj. zmiany nazwy ulicy Świerczewskiego. Mieszkańcy poinformowani zostaną o zmianach w dokumentach, które będą musieli wykonać oraz poniesionych z tego tytułu kosztach.

Zapraszamy mieszkańców ulicy Świerczewskiego do udziału w spotkaniu.

Ostatnia zmiana: 9 października 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij