piątek, 21 stycznia 2022r.

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego w produkcji rolnej

17 stycznia 2019

przez  Łukasz Kucharski

Wójt Gminy Sulmierzyce informuje ,że producenci rolni w terminie od 01 lutego 2019 r. do 28 lutego 2019 r. mogą złożyć wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do upraw oraz do chowu lub hodowli bydła wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r. – pokój numer 25.

Dodatkowo jeżeli producent rolny prowadzący chów i hodowlę bydła ubiegał się będzie o zwrot podatku akcyzowego dołącza do wniosku:
-dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informację o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego, w odniesieniu do każdej siedziby stada producenta, w ostatnim dniu każdego miesiąca roku poprzedzającego rok , w którym został złożony wniosek o zwrot podatku.

Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2019 r. wynosi: 100,00 zł x ilość ha użytków rolnych oraz
30,00 zł x średnia roczna liczba dużych jednostek przeliczeniowych bydła

Pieniądze wypłacane będą do 30 kwietnia 2019r. przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.
Wnioski są do pobrania w Urzędzie Gminy Sulmierzyce pokój nr 25, oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy: POBIERZ TUTAJ.

Ostatnia zmiana: 17 stycznia 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij