sobota, 16 października 2021r.

„Aktywna Tablica” w Szkole Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych

8 listopada 2017

przez  Łukasz Kucharski

Wójt Gminy podpisał umowę z Wojewodą Łódzkim reprezentowanym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty na udzielenie dotacji celowej na zakup wybranych pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w ramach Rządowego programu rozwijania infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” dla Szkoły Podstawowej w Dworszowicach Pakoszowych.

Szkoła otrzyma dofinansowanie w wysokości 14.000,00 zł, które przeznaczy na zakup interaktywnych monitorów dotykowych. Monitory będą wykorzystywane przede wszystkim w procesie realizacji podstawy programowej oraz rozwijaniu zainteresowań uczniów. Zwiększy się również częstotliwość korzystania z pakietów edukacyjnych, programów, aplikacji, gier i edukacyjnych stron internetowych.

Projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Ostatnia zmiana: 8 listopada 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij