środa, 18 maja 2022r.

Bezpłatne badania słuchu

7 marca 2014

przez  admin

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów niedosłyszących, Poradnia Audioprotetyczna Otomed, w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Zdrowia w Sulmierzycach organizuje:

BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU

dnia 26 marca od godz 10:00 w Ośrodku Zdrowia w Sulmierzycach

Audiometryczne badania słuchu kierowane są do osób w każdym wieku, a szczególnie tych, które zmagają się z problemem niedosłuchu lub przypuszczają, że taki problem się u nich rozpoczyna. Z powyższych badań może skorzystać każdy mieszkaniec gminy z wyjątkiem dzieci poniżej 7 roku życia (badania tak młodych pacjentów prowadzone są wyłącznie w szpitalach specjalistycznych – w naszym województwie jest to np. Centrum Zdrowia Matki Polki).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania się w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Sulmierzycach osobiście lub telefonicznie pod numerem: (44) 684 60 36.

Ostatnia zmiana: 7 marca 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij