niedziela, 24 października 2021r.

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Sulmierzyce”

27 grudnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

Informujemy, że Gmina Sulmierzyce realizuje wraz z Partnerem tj. Fundacją Zrównoważonego Rozwoju cykl szkoleń dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa nalata 2014 – 2020 pn. „E-aktywni Mieszkańcy Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Łódzkiego”.

Wartość naszego projektu grantowego: 84 000,00 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 9 441 320,00 zł

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Sulmierzyce, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 150 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

W związku z powyższym zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia zamieszkałe na terenie naszej gminy na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów (aby zapoznać się z tematyką szkolenia kliknij w interesujący Cię temat):
Rodzic w internecie,
Mój biznes w sieci,
Moje finanse i transakcje w sieci,
Działam w sieciach społecznościowych,
Tworzę własną stronę internetową (blog),
Rolnik w sieci,
Kultura w sieci.

Każde szkolenie odbędzie się w grupie 12osobowej. Są to szkolenia dwudniowe (po 6 godzin każdego dnia), zapewniamy przerwę kawową. Szkolenia będą odbywać się w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach.

Jedna osoba może skorzystać wyłącznie z jednego szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Na szkolenia należy zgłaszać się elektronicznie poprzez platformę https://fwzr.pl/rezerwacje/ – wybieramy Gminę Sulmierzyce, następnie „wybierz szkolenie w swojej gminie”, termin, wypełniamy swoje dane, zapoznajemy się oraz akceptujemy regulamin rezerwacji, politykę prywatności oraz oświadczenie uczestnika projektu.

Jeśli interesującego Państwa szkolenia nie ma na liście prosimy o kontakt na adres e-mail: szkolenia@sulmierzyce.eu – zostaną Państwo poinformowani o terminie szkolenia.

Wszelkie pytania należy kierować do:

– Urząd Gminy w Sulmierzycach, tel. (44) 684 60 56 wew. 104, e-mail: szkolenia@sulmierzyce.eu

– Fundacja Zrównoważonego Rozwoju: tel. 733 885 505, e-mail: rekrutacja@fwzr.pl

Do pobrania: Ulotka dot. projektu

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia zmiana: 27 grudnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij