wtorek, 18 stycznia 2022r.

Budowa pasywnego przedszkola w Sulmierzycach

22 września 2017

przez  Przemysław Szczerkowski

W trybie procedury przetargowej Gmina Sulmierzyce wyłoniła firmę, która zaprojektuje i wykona budynek przedszkola wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w Sulmierzycach. Jest to Konsorcjum Firm: Lider – Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe „WIKTOR” Sp. J. z/s w Radomsku, ul. Kolejowa 8, Partnerzy Konsorcjum: ECO-TEAM Sp. z o.o. Sp. k. z/s w Częstochowie, ul. Poselska 30 oraz  „CZ.P.B.P. Przemysłówka” Spółka Akcyjna z/s w Częstochowie, ul. Pułaskiego 25. Kompleksowy nadzór inwestorski na realizacją powyższego zadania (etap projektowania i wykonywania robót) powierzono Panu Tomaszowi Przybylskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod nazwą BICO GROUP Tomasz Przybylski z siedzibą w Warszawie przy ul. Staniewickiej 1 lok. 2.

Obecnie trwa opracowanie i uzgadnianie dokumentacji projektowej celem uzyskania pozwolenia na budowę. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Ostatnia zmiana: 22 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij