sobota, 4 grudnia 2021r.

Czadersi trenują pod okiem wykwalifikowanej kadry

19 października 2017

przez  Przemysław Szczerkowski

Grupa taneczna Czadersi od połowy września rozpoczęła zajęcia taneczne w Szkole podstawowej w Sulmierzycach. W związku z dużym zainteresowaniem wśród dzieci w bieżącym roku szkolnym 2017/2018 spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu,  w każdy wtorek i środę. Treningi prowadzone są przez instruktorów tańca, którzy w swojej karierze zawodowej posiadają wysokie osiągnięcia w konkursach i zawodach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Magdalena Salińska – właścicielka Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”. Jest dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego. Taniec początkowo traktowała jako hobby, jednak stał się on pasją i pomysłem na dalsze życie. Od 9 lat prowadzi formacje latino, które wielokrotnie zdobywają czołowe miejsca na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. W roku szkolnym 2016/2017, aż 25 razy stawały na podium.

Katarzyna Ogłuszka – tancerka i instruktor  tańca nowoczesnego, która swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 8 lat. Jej specjalnością są takie style jak disco dance, jazz, broadway oraz dance show. Jest wielokrotną medalistką zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Na swoim koncie posiada również tytuł Mistrzyni Świata w tańcu nowoczesnym. Od 8 lat pracuje z dziećmi przekazując im swoją wiedzę i umiejętności. W 2016 roku doprowadziła swoją grupę z Tomaszowa Mazowieckiego do zdobycia Mistrzostwa Europy w kategorii disco dance.

Zajęcia odbywają się zarówno  na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w rozwijaniu swoich pasji tanecznych.

Ostatnia zmiana: 19 października 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij