30 września 2013

przez  admin

DARIUSZ BUJACZ NAJLEPSZY W III ZAWODACH WĘDKARSKICH

FOTORELACJA

W ostatnią sobotę września odbyły się III zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem zawody rozpoczęły się o godzinie 7.00 i trwały do godziny 12.00. Najlepszym okazał się Dariusz Bujacz, który złowił ryby o wadze 2,070 kg. Na drugim miejscu uplasował się Radosław Łojewski z wynikiem 0,800 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Jacek Wielgosik z wynikiem 0,690 kg. IV miejsce zajął Hubert Rabenda – 0,640 kg.,  V miejsce natomiast Radosław Pieprzyk z wynikiem 0,400 kg. Zwycięzca III edycji złowił także najdłuższą rybę, która miała długość 23 cm.

Wszystkie ryby ponownie wróciły do zbiornika wodnego. Tradycyjnie pięciu najlepszych zawodników oprócz pamiątkowych pucharów otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe, które wręczył Wójt Gminy Gabriel Orzeszek. Kolejne edycje zawodów w przyszłym roku.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017