poniedziałek, 16 maja 2022r.

Dezynfekcja pojemników na odpady zmieszane

1 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje o dezynfekcji pojemników na odpady zmieszane po okresie letnim. Zgodnie z ustalonym harmonogramem przebiegać ona będzie w następujących terminach:

  • w dniu 04.09.2017 r. (poniedziałek) – miejscowość Sulmierzyce,
  • w dniu 05.09.2017 r. (wtorek) – miejscowości: Dworszowice Pakoszowe, Ostrołęka, Piekary,
  • w dniu 11.09.2017 r. (poniedziałek) – miejscowości: Anielów, Bieliki, Chorzenice, Dąbrowa, Dąbrówka, Kąty, Kodrań, Marcinów, Patyków, Trzciniec,
  • w dniu 12.09.2017 r. (wtorek) – miejscowości: Bogumiłowice, Eligiów, Filipowizna, Ksawerów, Kuźnica, Łęczyska, Markowizna, Nowa Wieś, Pogonka, Stanisławów, Wola Wydrzyna.

W związku z powyższym prosi się mieszkańców o pozostawienie pojemników tej frakcji odpadów bezpośrednio po odbiorze przed posesją.

Jednocześnie informuje się mieszkańców, że o dezynfekcji pojemników będą sukcesywnie zawiadamiani przy użyciu Systemu Powiadamiania SMS dla Mieszkańców Gminy Sulmierzyce.

Ostatnia zmiana: 1 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij