niedziela, 24 października 2021r.

Dobre występy młodych zawodników Unii

20 lutego 2013

przez  admin

BARDZO DOBRE WYSTĘPY MŁODYCH ZAWODNIKÓW UNII SULMIERZYCE

Młodzi piłkarze Unii Sulmierzyce zajęli dwukrotnie wysokie drugie miejsca w mocno obsadzonych turniejach: 12 lutego w Radomsku oraz 17 lutego w Wieluniu.

W turnieju radomszczańskim wzięli udział chłopcy z rocznika 1996 i młodsi. W rozgrywkach grupowych pokonali GUKS Kłomnice 1:0 oraz zremisowali bezbramkowo z pierwszym zespołem UKS Mechanika Radomsko i Włókniarzem Moszczenica. W półfinale pokonali 3:0 II zespół Mechanika by w finale, po konkursie rzutów karnych (4:5) ulec gospodarzom – UKS Mechanikowi Radomsko.

Młodsi zawodnicy (rocznik 1998) w niedzielę uczestniczyli w XII memoriale im. Leszka Szymickiego w Wieluniu. Na początek pokonali I zespół WKSu Wieluń (późniejszego triumfatora) 3:1. W drugim meczu Unia uległa rezerwom MKSu Kluczbork 1:2. W trzeciej serii spotkań padł bezbramkowy remis z rezerwami WSKu. Czwarta seria to zwycięstwo 1:0 z Kępnem. Ostatni mecz turnieju zakończył się zwycięstwem Unii z pierwszym zespołem MKSu Kluczbork. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Unii Mateusz Maciaszek. Trener naszych juniorów Marcin Wyszkowski jest zadowolony z postawy młodych zawodników na obu turniejach. Miejmy nadzieję, że niedługo zespół seniorów Unii Sulmierzyce będzie miał duży pożytek ze swoich wychowanków.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij