poniedziałek, 16 maja 2022r.

Dofinansowanie do kursów prawa jazdy

16 maja 2019

przez  Łukasz Kucharski

Uprzejmie informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania do podniesienia kwalifikacji poprzez ukończenie kursu prawa jazdy kat. A, B, C, E do C, C C+E, D oraz uprawnienie na przewóz rzeczy lub osób.  Pragniemy zaznaczyć, iż projekt skierowany jest do osób pracujących zawodowo zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę zlecenie jak również pracodawców oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Osoba, która chce skorzystać z dofinansowania do kursu prawa jazdy musi spełnić powyższe warunki i w przypadku pracowników posiadać zgodę pracodawcy. Szczegółowe informacje można uzyskać w ulotce informacyjnej umieszczonej poniżej lub telefonując  pod nr tel. 884-888-144 – Firma Grants Consulting sp. z o.o., termin zapisów udziału w kursach do dnia 29.05.br.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Ostatnia zmiana: 16 maja 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij