środa, 18 maja 2022r.

Dożywianie dzieci w przedszkolu

8 sierpnia 2011

przez  admin

Dożywianie dzieci w przedszkolach na terenie gminy Sulmierzyce

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż Publiczne Przedszkole w Sulmierzycach ogłosiło przetarg na “Usługi cateringowe zbiorowego żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach”.

Treść przetargu dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Sulmierzyce w kategorii “Przetargi”. Po kliknięciu pod poniższy link otworzy się strona z przetargami:

Przetarg na: “Usługi cateringowe zbiorowego żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach.”

W roku szkolnych 2011/2012 będą dożywiane również dzieci w przedszkolu w Bogumiłowicach oraz oddziale przedszkolnym w Dworszowicach Pakoszowych.

Zgodnie z Uchwałą Nr X/61/2011 Rady Gminy w Sulmierzycach z dnia 30 czerwca 2011 r. gmina będzie dopłacać 4 zł do dziennej stawki żywieniowej dla każdego przedszkolaka.

Więcej informacji na temat dożywiania dzieci w przedszkolach na terenie gminy Sulmierzyce będzie można uzyskać w sekretariatach placówek na początku nowego roku szkolnego.

Ostatnia zmiana: 8 sierpnia 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij