poniedziałek, 18 października 2021r.

Dwa nowe place zabaw – Radosna Szkoła

13 listopada 2012

przez  admin

DWA NOWE PLACE ZABAW – FOTOGALERIA

W dniu 31 października 2012 r. została zakończona realizacja budowy dwóch placów zabaw w ramach rządowego programu “Radosna Szkoła”. Place zostały wybudowane przy Szkołach Podstawowych w Bogumiłowicach oraz Dworszowicach Pakoszowych. W dniu 9 listopada została przeprowadzona kontrola realizacji zadania przez firmę z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kontrola potwierdziła, iż oba place zabaw są zgodne z założeniami programu Radosna Szkoła, w szczególności: spełniają Polskie Normy, są dostosowane do wieku użytkowników, nawierzchnia jest bezpieczna (amortyzuje upadek dziecka z wysokości co najmniej 1,5 m). 

Całość realizacji zadania to blisko 200 tys. zł. Połowa środków została pozyskana z zewnątrz. Wcześniej obie placówki zostały wyposażone w pomoce dydaktyczne do miejsc zabaw w ramach tego samego projektu. Obie szkoły zostały wyposażone w przyrządy i zabawki za blisko 12 tys. złotych.

Co ważne zarówno urządzenia zabawowe jak i podłoże zostały wykonane z polskich, certyfikowanych i spełniających wszystkie wymagane programem normy.

Mamy nadzieję, że place zabaw przypadną do gustu małym użytkownikom i będą służyły im do świetnej zabawy zarówno w trakcie przerw lekcyjnych jak i poza godzinami otwarcia szkół.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij