poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu

19 czerwca 2017

przez  Łukasz Kucharski

W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00 – 15.00 Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu organizuje dzień otwarty dla wyborców. Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

Podczas konsultacji prezentowane będą proponowane przez Państwową Komisję Wyborczą karty do głosowania, zarówno w formie broszury A4 jak i też karty wielkoformatowe (płachty) A0. Wyborcy będą mogli wyrazić swoje opinie dotyczące proponowanych kart do głosowania oraz umieszczonych na nich informacjach o sposobie głosowania.

Ponadto w trakcie spotkania z urzędnikami delegatury Krajowego Biura Wyborczego, odwiedzający będą mogli dowiedzieć się o przysługujących im prawach wynikających z Kodeksu wyborczego, uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych, zasadach głosowania w wyborach samorządowych, jak również o zadaniach stale wykonywanych przez Komisarza Wyborczego i Delegaturę Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu.

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu mieści się na 6 piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Sieradzu – 98-200 Sieradz, pl. Wojewódzki 3, pok. 618 – 622, tel. 43 822 53 01.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dyrektor Delegatury

Krajowego Biura Wyborczego

w Sieradzu

/–/ Tadeusz Brzozowski

Ostatnia zmiana: 19 czerwca 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij