poniedziałek, 16 maja 2022r.

FESTYN WIEJSKI W ELIGIOWIE

15 lipca 2019

przez  Przemysław Szczerkowski

W sobotę 13 lipca odbył się kolejny już festyn rodzinny w Eligiowie. Podobnie jak w zeszłym roku dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni i w suchym basenie. Dorośli natomiast bawili się słuchając zespołu Contra, który grał do późnych godzin wieczornych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs strzelania w konkurencji karabin pneumatyczny przeprowadzony przez Klub Strzelectwa Sportowego 10-ka z Radomska. W ramach imprezy plenerowej dzień wcześniej przeprowadzony został sołecki turniej bilarda którego zwycięzcą został Adam Kisiołek. O podniebienia uczestników zadbali tym razem przedstawiciele stowarzyszenia Niezniszczalni, serwując wyśmienite potrawy z grilla oraz domowe wypieki.

Ostatnia zmiana: 15 lipca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij