poniedziałek, 16 maja 2022r.

Film z Targów Rolno-Ogrodniczych

13 czerwca 2019

przez  Łukasz Kucharski

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu z Targów Rolno-Ogrodniczych, które odbyły się na wybudowanym w zeszłym roku targowisku gminnym 12 maja br. W wydarzeniu udział wzięli przedsiębiorcy posiadający w swoim asortymencie byliny, sadzonki drzew i krzewów ozdobnych, sadzonki drzew owocowych, cebulki kwiatowe, sprzęt ogrodniczy, systemy nawadniające, maszyny i narzędzia rolnicze, małą architekturę ogrodową, produkty tradycyjne i regionalne, czy rękodzieło. Odwiedzający mogli skorzystać z bogatej oferty, którą zaprezentowało ponad 60 wystawców.

Podczas targów można było również degustować lokalne potrawy przygotowane przez stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich. Przygotowano także ciekawy program artystyczny. Na scenie swój repertuar zaprezentowały okoliczne zespoły folklorystyczne – Trębaczewianie, Jankowskie Wolanki i Kiełczygłowianie. Wystąpiły także orkiestry z Miasta Sulmierzyce i Gminy Sulmierzyce. Ponadto można było podziwiać pokazy tańca w wykonaniu Czadersów, Mini Czadersów oraz Mażoretek ze Strzelec Wielkich.

Ponieważ targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mamy nadzieję, że na stałe wpiszą się w kalendarz imprez w naszej gminie.

 

Ostatnia zmiana: 13 czerwca 2019

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij