wtorek, 21 września 2021r.

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – spotkanie informacyjne

8 marca 2018

przez  Łukasz Kucharski

Pełnomocnik Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania oraz Wojewoda Łódzki zapraszają organizacje pozarządowe z terenu województwa łódzkiego do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym zasadom finansowania inicjatyw obywatelskich z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 marca 2018 roku, w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi przy ul. Piotrkowska 104, w godz. 10:00 – 12:00. Rejestracja uczestników spotkania będzie prowadzona od godz. 9:30. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do 11 marca 2018 r.

W programie spotkania znajdą się m.in przedstawienie założeń oraz zasad uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2018 roku. Założenia przekażą przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Osoba do kontaktu:
Pani Magdalena Żółtaszek-Mikina magdalena.zoltaszek-mikina@lodz.uw.gov.pl; tel. 42 664 10 94,
Wydział Funduszy Europejskich i Certyfikacji, Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi.

Więcej na stronach Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego: http://lodz.uw.gov.pl/page/125,aktualnosci.html?id=6944

Ostatnia zmiana: 8 marca 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij