wtorek, 18 stycznia 2022r.

galacticos ponownie z pucharem

9 lipca 2013

przez  admin

GALACTICOS PONOWNIE Z PUCHAREM PRZEWODNICZĄCEGO – FOTORELACJA

W niedzielę na kompleksie boisk sportowych w Sulmierzycach wybudowanych w ramach programu “Moje Boisko Orlik 2012” odbyła się II edycja Turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach. W rywalizacji wzięło udział 13 zespołów spośród których najlepszym okazała się drużyna GALACTICOS. Drugie miejsce zajął zespół TIKI TAKA, trzecie natomiast zespół DWARSZOWICE PAKOSZOWE. Najlepszym bramkarzem wybrano DAMIANA  BLUSZCZA (GALACTICOS) a najlepszym zawodnikiem MICHAŁA CZARNECKIEGO (DWORSZOWICE PAKOSZOWE). Warto dodać iż w finale tegorocznego turnieju na Orliku spotkały się te same drużyny co w poprzedniej edycji. Zespół Galacticos ponownie okazał się najlepszy. Każda drużyna otrzymała nagrody rzeczowe a 3 najlepsze także puchary, które wręczył Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kruszyński.

Szczegółowe wyniki turnieju dostępne są TUTAJ

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przeprowadzono  trzy konkursy dla publiczności: rzutów osobistych dla pań, rzutów za 3 pkt. dla panów i przed meczem o III miejsce konkurs strzałów na pustą bramkę dla pań. Składamy serdeczne gratulacje dla zespołów i podziękowania za udział wszystkim kibicom. Kolejna edycja zmagań na Orliku w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju autorstwa Katarzyny Dłubak:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij