poniedziałek, 16 maja 2022r.

II Targi Rolno-Ogrodnicze w Sulmierzycach – zaproszenie wystawców

6 lutego 2020

przez  Łukasz Kucharski

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, przedsiębiorców posiadających w swoim asortymencie: rośliny ozdobne, owocowe, cebulowe oraz nasiona, sprzęt ogrodniczy, systemy nawadniające, maszyny i narzędzia rolnicze, małą architekturę ogrodową, produkty tradycyjne i regionalne, miody i produkty pszczelarskie, rękodzieła oraz hodowców: gołębi rasowych i ozdobnych, drobiu ozdobnego i królików ozdobnych, do zaprezentowania swojego asortymentu na II TARGACH ROLNO-OGRODNICZYCH, które odbędą w dniu 10.05.2020 r., na Placu Targowym w Sulmierzycach przy ul. Strażackiej 9D.

Zapraszamy do udziału również firmy zajmujące się ekologią i ochroną środowiska a także związane z turystyką rolniczą, firmy i instytucje obsługujące rolnictwo oraz specjalizujące się w doradztwie rolniczym.

Pragniemy, aby uczestnicy naszych Targów mieli okazję spotkania z nowymi trendami, wystawcami oraz sprawdzenia produktów, które pomogą im w pełni przygotować się do nadchodzącego sezonu. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia, a Wasza firma uzupełni ofertę targową. Bogatsza oferta zapewni szeroki wybór zwiedzającym, co zapewne przyniesie wiele korzyści wszystkim uczestnikom. Warunkiem uczestnictwa w Targach jest przesłanie wypełnionego Zgłoszenia uczestnictwa. Udział w Targach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach pod numerem telefonu 446846056 wew. 104 (Pan Przemysław Szczerkowski – stowarzyszenia, twórcy ludowi, zespoły ludowe, koła gospodyń wiejskich)  lub wew. 109 (Pani Izabela Smardzewska – pozostali wystawcy).

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się potencjalnych uczestników w terminie do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Karta zgłoszeniowa (doc)

Regulamin

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa udział w II Targach Rolno-Ogrodniczych w Sulmierzycach.

Ostatnia zmiana: 6 lutego 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij