środa, 18 maja 2022r.

III Sulmierzycki Zlot Motocyklowy – fotorelacja

6 lipca 2017

przez  Łukasz Kucharski

W sobotę 1 lipca na parkingu znajdującym się przy boisku sportowym w Sulmierzycach odbył się III Sulmierzycki Zlot Motocyklowy. Na tegoroczną imprezę dotarło ponad 350 motocykli z całej Polski oraz kilkanaście zabytkowych samochodów. Fani dwóch kółek zaczęli przybywać już przed 15. Wszystkich przybyłych motocyklistów i gości powitała Pani Anna Szydłowska – Sekretarz Gminy Sulmierzyce oraz Pan Tadeusz Kruszyński – Przewodniczący Rady Gminy w Sulmierzycach.

Podczas imprezy można było pooglądać nie tylko wspaniałe motocykle, zobaczyć wystawę historycznych pojazdów, ale też posłuchać zespołów Jack Kraners i Lorem, który przybył z Sulmierzyc w Wielkopolsce – miasta partnerskiego naszej gminy. Na uczestników zlotu czekała grochówka i żurek przygotowane przez stowarzyszenie Dobra Wola z Woli Wydrzynej, a chętni mogli zjeść kiełbaskę z „Piekielnego grilla”. W trakcie zlotu zainteresowani mogli wziąć udział w symulacji dachowania. Zorganizowane zostały także zawody strzeleckie, a dla najmłodszych przygotowano dmuchańce.

Motocykle wzięły udział w paradzie po gminie Sulmierzyce. Przejechanie blisko 50 km trasy trwało godzinę. Po powrocie uczestnicy imprezy mogli obejrzeć motocyklowy freestyle, który wzbudził wiele emocji i zachwycił wszystkich miłośników ekstremalnych wrażeń.

Wkrótce więcej zdjęć i wideo z imprezy.

Ostatnia zmiana: 6 lipca 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij