wtorek, 21 września 2021r.

III Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta zakończony

26 kwietnia 2013

przez  admin

III TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA ZA NAMI – FOTOGALERIA

21.04.2013 r. na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Sulmierzycach odbył się III Otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tradycyjnie zawody  przeprowadzone zostały w czterech kategoriach: młodzieżowej dziewcząt i chłopców oraz OPEN mężczyzn i kobiet.

Po zamknięciu listy zgłoszeń okazało się iż w tej edycji największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria OPEN mężczyzn. Na drugim biegunie niestety znalazła się kategoria OPEN kobiet do której zgłosiły się tylko dwie uczestniczki. Zwycięzcami zostali:

Kategoria młodzieżowa dziewcząt – Nikola Grzesiak (wyniki)
Kategoria młodzieżowa chłopców – Konrad Nagodziński (wyniki)
Kategoria OPEN kobiet – Renata Brocka (wyniki)
Kategoria OPEN mężczyzn – Krzysztof Lasoń (wyniki)

Nagrody wręczył Wójt Gminy Gabriel Orzeszek, który także wystartował w turnieju. Dla najlepszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej kategorii zostały przygotowane pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe w postaci toreb sportowych. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w II połowie 2013 roku. Zapraszamy do galerii oraz do udziału w kolejnych edycjach.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij