czwartek, 28 marca 2024r.

III zawody wędkarskie z cyklu Grand Prix 2017

4 sierpnia 2017

przez  Łukasz Kucharski

W sobotę 22 lipca odbyły się III zawody wędkarskie z cyklu GRAND PRIX 2017 o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem były to zawody gruntowe nocne, a zawodnikom towarzyszyła przepiękna ciepła noc. Najlepszym okazał się Adam Kisiołek, który złowił ryby o łącznej wadze 5,010 kg. Na drugim miejscu uplasował się  Piotr Kisiołek z wynikiem 4,970 kg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Piotr Rabęda z wynikiem 1,765 kg. IV miejsce zajął Grzegorz Chrzęszczyk – 1,490 kg. V miejsce przypadło Włodzimierzowi Kumorowi z wynikiem 1,405 kg. Największą rybę o długości 66 cm złowił Piotr Kisiołek. Jest to jednocześnie rekordowa największa złowiona ryba w organizowanych przez Gminę Sulmierzyce zawodach na zbiorniku Dygudaj.

Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest: kliknij tutaj. Kolejne zawody, również gruntowe nocne, odbędą się 26.08.2016 r. Zbiórka zawodników o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Ostatnia zmiana: 4 sierpnia 2017