niedziela, 26 września 2021r.

Informacja dla mieszkańców gminy

16 sierpnia 2013

przez  admin

INFORMACJA – REGULOWANIE STANÓW PRAWNYCH NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH PLANOWANY BĘDZIE MONTAŻ INSTALACJI SOLARNEJ

W związku z rozpoczętym przygotowywaniem umów ustalających wzajemne zobowiązania organizacyjne i finansowe, związane z montażem zestawu kolektora słonecznego w budynkach mieszkalnych Właścicieli, położonych na terenie gminy Sulmierzyce, przypominamy mieszkańcom o regulowaniu stanów prawnych nieruchomości, na których planowany będzie montaż  instalacji solarnej.

Dokumenty potwierdzające uregulowanie stanu prawnego należy przedstawić w Urzędzie Gminy do dnia 15 października 2013 r. w pokoju 16, 17 lub 22 w celu przygotowania i podpisania umowy.

Nie przedstawienie do wglądu w wyznaczonym terminie dokumentów potwierdzających prawo własności do dysponowania nieruchomością, uniemożliwi zawarcie umowy, co jest jednoznaczne z wykluczeniem z programu obejmującego montaż kolektorów słonecznych na terenie gminy Sulmierzyce.

Ostatnia zmiana: 16 sierpnia 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij