wtorek, 25 stycznia 2022r.

Informacja dla rolników dot. wypłaty odszkodowań przez PGE GiEK S.A.

21 maja 2021

przez  Paulina Telenga

Na prośbę PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. – oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów informujemy, iż w związku z działaniami mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa SARS- COV-2 wszelkie formalności związane z wypłatą odszkodowań za szkody polegające na obniżeniu plonów na użytkach zielonych i na gruntach ornych kompleksu 9 będą realizowane tylko i wyłącznie drogą korespondencyjną.

W celu uzyskania odszkodowania, wyłącznie uprawnione osoby, powinny przesłać na adres: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A – Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu, ul. Św. Barbary 3, skr. Poczt. 100, 97-400 Bełchatów, Dział Ochrony Środowiska i Szkód  Górniczych następujące dokumenty:

– podanie osoby ubiegającej się o odszkodowanie ze wskazaniem imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz nr telefonu,

– kserokopia aktualnych wypisów z rejestru gruntów (nie starsze niż z 2020 r.),

– PESEL,

– aktualny nr indywidualnego rachunku bankowego,

– w przypadku zmiany własności gruntu (kserokopie aktów notarialnych).

PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nie przewiduje możliwości osobistego załatwiania spraw jak to miało miejsce w latach ubiegłych.

Wszelkie pytania należy kierować pod nr kontaktowy: 44/737-19-02

Do pobrania:

Wzór wniosku o odszkodowanie (pdf)

Ostatnia zmiana: 21 maja 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij