niedziela, 26 września 2021r.

Informacja dla rolników dot. wypłaty odszkodowań przez PGE GiEK S.A

8 maja 2020

przez  Łukasz Kucharski

Na prośbę PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. – oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów informuje się, iż w związku z działaniami mającymi na celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-COV-2 PGE GiEK S.A. wszelkie formalności związane z wypłatą odszkodowań za szkody polegające na obniżeniu plonów na użytkach zielonych i na gruntach ornych kompleksu 9 będą realizowane tylko i wyłącznie drogą korespondencyjną.

W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać na adres: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. – oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu, ul. Św. Barbary 3, skr. poczt. 100, 97-400 Bełchatów, Dział Ochrony Środowiska i Szkód Górniczych następujące dokumenty:

– wniosek osoby ubiegającej się o odszkodowanie ze wskazaniem imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz nr telefonu,

– kserokopię aktualnych wypisów z rejestru gruntów (nie starsze niż z 2019 r.),

– nr PESEL,

– aktualny nr indywidualnego rachunku bankowego.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. nie przewiduje możliwości osobistego załatwiania spraw jak to miało miejsce w latach ubiegłych.

Wszelkie pytania należy kierować pod nr kontaktowy: 44/737-19-07 lub 44/737-19-04

Do pobrania:

Wzór wniosku (dodano 20.05.2020 r.)

Ostatnia zmiana: 20 maja 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij