niedziela, 24 października 2021r.

Informacja – gospodarka odpadami komunalnymi

20 sierpnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

Informuje się mieszkańców gminy Sulmierzyce, iż w terminie 20-24.08.2018 r. – odbiór odpadów z tworzyw sztucznych, papieru i tektury – dostarczone zostaną worki na papier i tekturę oraz worki przeznaczone na odpady BIO dla wszystkich nieruchomości zlokalizowanych na terenie gminy Sulmierzyce.

Zapełnione worki na papier i tekturę oraz worki/pojemniki przeznaczone na odpady BIO należy przekazywać w wyznaczonym do tego dniu odbioru, który jest wskazany w kalendarzu wywozu nieczystości stałych w 2018 r.

Mieszkaniec nie otrzyma nowego worka na odpady od firmy świadczącej usługi w zakresie odbioru odpadów jeżeli:

  • wystawi odpady w worku w innym terminie niż wskazany w ww. harmonogramie;
  • nie wystawi odpadów we wskazanym terminie;
  • wystawi odpady w innym worku niż ten, który otrzymał od firmy.

Przypominamy, że ogólnodostępne gniazda ,,dzwony” zlokalizowane na terenie gminy Sulmierzyce przeznaczone są wyłącznie do zbiórki odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych i odpadów opakowaniowych ze szkła (bezbarwnego i kolorowego).

Ostatnia zmiana: 20 sierpnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij