niedziela, 24 października 2021r.

Informacja o możliwości korzystania z porad w ramach Klubu Pacjenta

13 lutego 2015

przez  admin

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z PORAD W RAMACH KLUBU PACJENTA

W związku z kontynuacją Powiatowego Programu Promocji Zdrowia Psychicznego na lata 2011–2015 przyjętego przez Radę Powiatu Pajęczańskiego Uchwałą Nr 87/XIV/11 z dnia 31 sierpnia 2011 r. informujemy, że w ramach tego programu funkcjonuje Klub Pacjenta.

W każdą środę w Przychodni w Pajęcznie ul. Wiśniowa 26 osoby z zaburzeniami psychicznymi i ich rodziny mogą korzystać z bezpłatnego poradnictwa psychologa w godzinach od 8:00 – 10:00   oraz zajęć socjoterapeutycznych od 10:00 – 12:00.

W ramach udzielonego wsparcia i pomocy psychologicznej prowadzone są konsultacje indywidualne dla osób z depresją, nerwicą lękową, problemem alkoholowym (współuzależnionych), doświadczających przemocy domowej, z problemami rodzinnymi, małżeńskimi, zawodowymi (stres związany z przejściem na emeryturę, utrata pracy, mobbing). Działalność Klubu Pacjenta finansowana jest z budżetu powiatu pajęczańskiego.

Ostatnia zmiana: 13 lutego 2015

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij