wtorek, 25 stycznia 2022r.

Inwentaryzacja folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

28 czerwca 2021

przez  Łukasz Kucharski

Informuje się rolników, iż Gmina Sulmierzyce może złożyć do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Łodzi wniosek o dofinansowanie w formie dotacji do transportu oraz odzysku i unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. W związku z powyższym rolnicy posiadający w/w odpady winni w terminie od 01.07.2021r. do 15.07.2021 r. podać posiadaną ilość wskazanych odpadów.

Dane niezbędne do inwentaryzacji to:

  1. imię i nazwisko rolnika oraz nr telefonu kontaktowego,
  2. adres gospodarstwa rolnego lub siedziby gospodarstwa rolnego,
  3. numer gospodarstwa rolnego,
  4. ilość posiadanej folii rolniczej (osobno białej i osobno czarnej), siatki do owijania balotów i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag podana w [kg].

Niniejsze dane należy przekazać:

– osobiście do Urzędu Gminy w Sulmierzycach, ul. Urzędowa 1, 98-338 Sulmierzyce w formie papierowej – pokój 15 w godzinach pracy urzędu,

– za pomocą e-mail na adres: sulmierzyce@gminyrp.pl

Wzór formularza do pobrania tutaj: INWENTARYZACJA FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ (PDF)

Ostatnia zmiana: 28 czerwca 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij