niedziela, 5 grudnia 2021r.

Jacek Wielgosik najelpszy w II zawodach

22 lipca 2013

przez  admin

JACEK WIELGOSIK NAJLEPSZY W II ZAWODACH – FOTORELACJA

W ostatni weekend  odbyły się II zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sulmierzyce. Tym razem zawody rozpoczęły się o godzinie 16.00 w sobotę i trwały do godziny 7.00 w niedzielę. Najlepszym okazał się Jacek Wielgosik, który złowił ryby o łącznej wadze 3,900 kg. Na drugim miejscu uplasował się Radosław Jochemczak z wynikiem 3,810 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Damian Jochemczak z wynikiem 2,520 kg. IV miejsce zajął Krzysztof Krauze – 2,170 kg. V miejsce przypadło Hubertowi Rabendzie z wynikiem 1,310 kg. Hubert Rabenda złowił także najdłuższą rybę, której długość wynosiła 49 cm.

Wszystkie ryby ponownie wróciły do zbiornika wodnego. Pięciu najlepszych zawodników oprócz pamiątkowych dyplomów i pucharów otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa Marcina Rozpendowskiego:

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij