piątek, 21 stycznia 2022r.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

17 czerwca 2015

przez  admin

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO W SULMIERZYCACH – FOTORELACJA

W dniu 15 czerwca 2015 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulmierzycach odbyła się uroczystość jubileuszowa połączona z wręczeniem medali nadanych przez Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie” dla dziewięciu par małżeńskich z terenu gminy Sulmierzyce, które w związku małżeńskim przeżyły pół wieku.

Jubileusz świętowali: Andrysiak Zygmunt i Zdzisława zam. Dworszowice Pakoszowe, Dróżdż Jan i Janina zam. Sulmierzyce, Kluska Jerzy i Marianna zam. Piekary, Majewski Zdzisław i Janina zam. Ostrołęka, Rabenda Czesław i Maria zam. Wola Wydrzyna, Siedlecki Zdzisław i Danuta zam. Dąbrowa, Skubida Jan i Halina zam. Wola Wydrzyna, Smużniak Tadeusz i Wiesława zam. Dworszowice Pakoszowe, Włodarczyk Zbigniew i Sabina zam. Dworszowice Pakoszowe.

„50 lat temu przyrzekaliście sobie Państwo dożywotnią miłość, wierność, szacunek i opiekę.  Przyrzeczenia tego dotrzymaliście pomimo wielu złożonych zdarzeń losowych więc dziś możecie świętować swój jubileusz” – tymi słowami powitała jubilatów Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulmierzycach Pani Małgorzata Michalak.

Medale, gratulacje wraz z kwiatami wręczył jubilatom Wójt Gminy Sulmierzyce Pan Gabriel Orzeszek wspólnie z Zastępcą Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach Panią Grażyną Smolarek-Chwastowską i Sekretarzem Gminy Sulmierzyce Panią Anną Szydłowską.

Wznosząc toast na cześć jubilatów Wójt Gminy podkreślił jak wielkim wydarzeniem jest taka rocznica, gdyż Złote Gody to dzień wspomnień i refleksji nad tak pięknym jubileuszem. Jubilaci w trakcie uroczystości złożyli sobie nawzajem podziękowanie za dotychczasowe, trwałe małżeństwo i przyrzekali, że uczynią wszystko, aby było ono nadal szczęśliwe.

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij