wtorek, 18 stycznia 2022r.

Kolejne zawody strzeleckie za nami

20 kwietnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

W ubiegłą sobotę odbyły się kolejne zawody strzeleckie z cyklu „Puchar Wiosny”. Zawody te już na stałe wpisały się w wojewódzki kalendarz strzeleckich imprez strzelectwa sportowego. Z roku na rok przybywa uczestników, a same zawody zyskują na prestiżu. Jest to jedna z nielicznych imprez w kraju, gdzie oprócz zawodowców swoich sił mogą spróbować strzelcy rekreacyjni oraz amatorzy.

Łącznie przeprowadzono strzelania w aż 10 konkurencjach. Po raz pierwszy odbyły się emocjonujące finały zawodowców w konkurencjach karabin oraz pistolet pneumatyczny. O emocjach może świadczyć fakt, że w karabinie pneumatycznym o zwycięstwie zdecydowało 0,5 pkt. W pierwszym finale zwyciężyła Julia Urbaniak z Sokoła Zduńska Wola, natomiast w pistolecie najlepszy okazał się zawodnik 10-ki Radomsko Wiktor Blada.

„Puchar Wiosny” jest jedną z imprez współfinansowaną ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach projektu „Sportowa gmina! Sulmierzyce 2018”. Cały projekt honorowym patronatem objął poseł na Sejm RP Grzegorz Schreiber. Z tej okazji gościliśmy Dyrektora biura poselskiego Pana Dawida Mazurkiewicza ze Zduńskiej Woli.

Pełen komunikat z zawodów na stronie współorganizatora klubu strzelectwa sportowego 10-ka z Radomska, kliknij poniżej:

Komunikat Puchar Wiosny – wyniki

Ostatnia zmiana: 20 kwietnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij