środa, 18 maja 2022r.

Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – rajd finałowy, komunikat w sprawie losowania nagród

13 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

Rywalizacja rowerzystów kręcących kilometry dla Sulmierzyc dobiega końca. Pozostały 3 dni rywalizacji i niecałe 1400 km straty do 9 miejsca. W piątek na zakończenie zmagań organizujemy ostatni rajd. Start tradycyjnie sprzed stadionu Unii o godz. 17:00. Trasa: przez Lgotę Wielką, Brudzice, Łuszczanowice, Antoniówkę do Chorzenic, gdzie w świetlicy wiejskiej zakończymy wspólne zmagania. Trasa rajdu dostępna jest poniżej:

https://www.endomondo.com/routes/978669390

Nazwa trasy „rajd finałowy” – aby aplikacja nawigowała wg tej trasy kliknij po jej wybraniu „podążaj trasą”.

Dla wszystkich, którzy przejechali (lub przejadą do godz. 21:00 15 września) co najmniej 500 km mamy ważny komunikat:

Aby spełnić wszystkie wymogi prawne wynikające z organizacji loterii określone w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 471 z późn. zm.), w tym m. in. uzyskanie pozwolenia Dyrektora Izby Celnej na przeprowadzenie losowania postanowiliśmy przełożyć organizację loterii do czasu spełnienia wszystkich wymogów. Pozostałe warunki losowania nagród pozostają nie zmienione. Termin i miejsce przeprowadzenia losowania nagród zostanie podany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej gminy.

Spotkanie to będzie również doskonałą okazją do ponownej integracji wszystkich uczestników projektu i omówienia pomysłów i planów na przyszłoroczny sezon rowerowy.

Zachęcamy do zgłaszania się na piątkowy rajd: rajd@sulmierzyce.eu.

 

Ostatnia zmiana: 13 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij