wtorek, 18 stycznia 2022r.

Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc – rywalizacja wchodzi w decydującą fazę – losowanie nagród dla najwięcej jeżdżących!

7 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

Rywalizacja „OdLOTTOwa jazda z Oshee” wkracza w decydującą fazę. Do końca pozostało już tylko 8 dni. Na starcie niedzielnego rajdu stanęło 70 osób. Prawie wszyscy przejechali cały dystans mimo ulewnego deszczu. W ramach projektu „Kręcimy kilometry dla Sulmierzyc” przewidziane są jeszcze dwa rajdy: 10 września – o godz. 14:00 oraz kończący projekt w piątek 15 września – o godz. 17:00.

Nasza drużyna systematycznie dogania zawodników z dziewiątego miejsca. Dystans skrócił się już do niecałych 8 tys. Gmina postanowiła nagrodzić tych, którzy jeżdżą najwięcej. Na ostatnim rajdzie 15 września zostanie przeprowadzone losowanie pięciu atrakcyjnych nagród. Udział w losowaniu wezmą te osoby, które przejechały przynajmniej 500 km dla Sulmierzyc. Otrzymają oni 1 los. Ci którzy przejechali od 1000,01 do 1500 km – otrzymają 2 losy, od 1500,01 do 2000 km 3 losy itd. (za każde 500 km jeden los). Osoba, która wylosuje nagrodę nie będzie mogła otrzymać kolejnej – na jedną osobę może przypaść tylko jedna wygrana. Decyduje dystans przejechany do 15 września do godz. 21:00. Zachęcamy do kręcenia kilometrów i zwiększenia swoich szans!

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby jeżdżące pod nickami o przesłanie swojego nicka oraz imienia i nazwiska na adres rajd@sulmierzyce.eu tak aby można je było jednoznacznie zidentyfikować.

Kolejny rajd już 10 września o godz. 14:00. Ponieważ w Kleszczowie obywają się zawody Red Bull 111 Megawatt tym razem pojedziemy przez Pajęczno, Rząśnię oraz Chabielice. Trasa autorstwa Mariusza Błaszczyka:

https://www.endomondo.com/routes/996557897

Przystanki: park w Pajęcznie (20,3 km) oraz park w Chabielicach (45 km).

Nazwa trasy „rajd” – aby aplikacja nawigowała wg tej trasy kliknij po jej wybraniu „podążaj trasą”. Zapraszamy wszystkich chętnych a tych, którzy jeszcze nie uczestniczą tradycyjnie zachęcamy do zabawy, szczegóły tutaj: https://sulmierzyce.info/krec-kilometry-dla-sulmierzyc/

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres e-mail rajd@sulmierzyce.eu

Ostatnia zmiana: 7 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij